20 de comunicatori pentru 20 de ani de şcoală de comunicare la UBB: volum aniversar cu gânduri de la practicieni, absolvenţi ai specializării Comunicare şi PR, UBB

„Volumul de față își propune să reunească 20 de interviuri pe care 20 de absolvenți ai specializării Comunicare și Relații Publice, de la Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării a Universității Babeș-Bolyai, Cluj-Napoca, le-au oferit la aniversarea a 20 de ani de la inițierea acestui program.

Pentru a întregi tot acest demers și pentru a sedimenta amintiri frumoase ale unui eveniment plin de emoție, i-am invitat să ne răspundă la întrebările acestui interviu. Reunim aceste interviuri în acest volum pentru a rămâne pentru eternitate.”

– Corina, Ioana și Veronica (absolvente de CRP, profesoare la Comunicare, PR și Publicitate)

ISBN 978-606-37-1711-6

Greutate ,37 kg