Mocorgók : Érdekességek az óvodáskor pszichológiájából

În stoc (poate fi pre-comandat)

A Mocorgók: érdekességek az óvodáskor pszichológiájából c. kötetünk egy szülőknek és pedagógusoknak szánt háromrészes sorozat második kötete. Az első részben, a Fészkelődőkben (Fészkelődők: érdekességek a kisiskoláskor pszichológiájából, 2020) a kisiskoláskori sajátosságokat, problematikus fejlődési eltéréseket és beavatkozási lehetőségeket mutattuk be. A sorozat már alakuló záró részében, a Zúgolódókban a kamasz- és serdülőkort mutatjuk be pszichológiai szempontból.

Acest volum este al doilea dintr-o serie de trei destinată părinților și profesorilor și se ocupă de psihologia vârstei preșcolare. În prima parte, am prezentat caracteristicile vârstei ciclului primar, problematica diferențelelor de dezvoltare și opțiunile de intervenție. În partea finală a seriei, vom prezenta pubertatea și adolescența din punct de vedere psihologic.

Külföldi rendelés / Comenzi din străinătate
Amennyiben külföldről szeretne rendelni, kérjük küldjön üzenetet a libraria@ubbcluj.ro címre. A könyv ára 11,30 EUR + szállítási költség. Az összeg online utalható.

Pentru comenzile din străinătate, vă rugăm să expediați un mesaj scris pe adresa libraria@ubbcluj.ro. Prețul unei cărți este de 11,30 EUR la care se va adauga tariful de livrare până la destinație, iar plata se face online.

ISBN: 978-606-37-1817-5

Greutate ,43 kg

KOTTA Ibolya

14×21